pfk
27 اسفند 1401 - 10:22

افزایش ۱۰ درصدی سهمیه آرد برای نانوایی‌های دارای تراکنش متعارف

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: نانوایان با عملکرد درست و مثبت و انجام تراکنش‌های متعارف از مزایای طرح تشویقی شامل ۱۰ درصد افزایش سهمیه بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۶۸۰ تن شکر صنف و صنعت برای مازندران در نظر گرفته شد که توزیع آن انجام شد.

وی ادامه داد: یک هزار تن شکر را در استان ذخیره استراتژیک کردیم و سهمیه هر شهرستان مشخص شد و نمایندگان شهرستان‌ها که برای خرید معرفی شوند در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران اظهار کرد: با توجه به اینکه مازندران جمعیت شناوری را در ایام نوروز شاهد است، به همین منظور ۲ هزار تن آرد فوق العاده به مازندران اختصاص پیدا کرد و مکان‌هایی که تقاضای مصرف وجود دارد تامین می‌شود.

وفایی‌نژاد ادامه داد: در تلاش هستیم شرایطی را برای شهروندان فراهم کنیم تا کالاهای اساسی به خوبی فراهم شود.

وی بیان کرد: با توجه به آغاز اجرای طرح هوشمند شناورسازی سهمیه آرد نانوایی‌ها در کشور، بر اساس بررسی تراکنش‌ها انتظار می‌رود نانوایان با عملکرد درست و مثبت و انجام تراکنش های متعارف از مزایای این طرح شامل ۱۰ درصد افزایش سهمیه بهره مند شوند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران ادامه داد: طرح تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی های استان تا پایان ایام نوروز ادامه دارد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۵/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1098634