pfk
24 بهمن 1401 - 20:39

تراکتور نیمه اول آرامش کافی نداشت/ از بازیکنانم راضی هستم

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه تیمش نیمه اول آرامش کافی را نداشت، گفت: با اینکه تساوی کردیم ولی از بازیکنانم راضی هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز شامگاه دوشنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه بعداز تساوی تراکتور برابر آلومینیوم اراک با بیان اینکه نیمه اول آرامش کافی را نداشتیم، افزود: در نیمه نخست شاگردانم با بازی عجولانه به دنبال گلزنی بودند لذا موقعیت‌های به دست آمده را خراب می‌کردند اما در نیمه دوم مالکیت توپ و میدان در دست ما بود و توانستیم فرصت‌های گلزنی خوبی را به دست بیاوریم ولی در این کار موفق نبودیم.

سرمربی اسپانیایی تراکتور در مورد هادی محمدی عنوان کرد: قبول ندارم این موضوع را که نبود این بازیکن باعث شد تا امروز به برد نرسیم و هیچ جای دنیا چنین موردی را نمی‌توانید پیدا کنید که بازیکن محروم را یک روز قبل از بازی اعلام کنند این تصمیم غیر منطقی بود و به نظرم کار فدراسیون فوتبال درست نبود.

خمز در پاسخ به این سوال که کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره)، نسبت به بازی قبل بهتر بود یا نه؟ توضیح داد: کیفیت چمن با آن چیزی که می‌خواهیم، خیلی تفاوت دارد و به نظرم بازی کردن در اینجا اشتباه است ما خیلی دوست داشتیم در زمین خودمان که کیفیت قابل قبولی دارد بازی کنیم ولی بدلیل گنجایش تماشاگر در این ورزشگاه به این انتخاب راضی شدیم.

وی با بیان این موضوع که قرار نیست یک تیم در تمامی بازی‌ها گلزنی کند و یا گل نخورد، اذعان داشت: تساوی و یا گل زدن و گل خوردن در فوتبال طبیعی است اگر برنده نشویم، از نتیجه راضی نمی‌شوم با این حال امروز از سبک بازی تیم رضایت دارم، چون بازیکنان در نیمه دوم خیلی تلاش کردند و اگر در ضربات آخر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم تراکتور در خصوص زمان اضافه شدن رومرو گومز به ترکیب تیم، اظهار کرد: این بازیکن فقط ۲ جلسه با تیم تمرین کرده و باید با گذر زمان شرایط بدنی‌اش را ارزیابی کرده و سپس به تیم اضافه کنیم تا خدایی نکرده آسیبی به وی نرسد.

خمز در پاسخ به این سوال که از بازی محمد عباس زاده که بعد از مدتی پا به توپ شد راضی است یا خیر؟ جواب داد: در خصوص میزان رضایتم از عملکرد محمد عباس‌زاده یا هر بازیکن دیگری با خود آنان در میان می‌گذارم و در نشست خبری در این رابطه صحبت نمی‌کنم.

تیم تراکتور با تساوی بدون گل مقابل تیم آلومینیوم اراک ۳۳ امتیازی شده و با توجه به برد تیم گل گهر به رده پنجم سقوط کرد و تیم آلومینیوم اراک با ۲۹ امتیاز همچنان در رده ششم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جای گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1036830